خانه
درخواست ها
ثبت درخواست خرید
جستجو
داشبورد
روچی
اشتراک روچی مارت
مشاوره فروش پوشاک
مجله خبری روچی مارت
خدمات‌دهندگان
کالاکارت مهر ایران
مجله روچی
روچی تولید
فروش اعتباری

دسته‌بندی کالاها

پارچه عمده
منسوجات خانگی
رنگ، الیاف و نخ
خرج کار و ملزومات دوخت
پوشاک عمده
خدمات نساجی
تجهیزات، ماشین آلات و قطعات
پرسش های پرتکرار

روچی‌مارت یک "بازارگاه آنلاین" یا به عبارتی یک "مارکت‌پلیس" است. در این بازارگاه، شبکه‌ای از فروشندگان و مشتریان عمده بازار نساجی به وجود آمده‌است تا بتوانند معاملات خود را راحت‌تر و بدون هزینه‌ی رفت و آمد انجام دهند. ما در روچی مارت این امکان را برای فروشنده‌های پارچه و منسوجات عمده فراهم آورده‌ایم تا محصولات و یا خدمات خودشان را به صورت درخواست در پنل روچی‌مارت ثبت کنند. همچنین برای خریداران پارچه و منسوجات عمده نیز، پنل مخصوص خریداران در نظر گرفتیم تا آنها نیز درخواست خرید خود را در پنل ثبت کنند.

برای خرید پارچه و یا منسوجات عمده، می‌توانید به دو روش زیر عمل کنید:
  1. 1. ثبت درخواست خرید از طریق پنل خریداران روچی‌مارت
  2. 2. پیدا کردن محصول مورد نظر خود در وب‌سایت و تماس با فروشنده

در قسمت سرچ وب‌سایت، می‌توانید نام محصول مورد نظر خود را سرچ کنید و بعد از دیدن محصول، در صورت تمایل روی شماره تماسی که در کنار محصول و اسم فروشنده است کلیک کنید و مستقیما با فروشنده صحبت کنید.

به دلیل تنوع بسیار بالای محصولات، ممکن است محصولی که مدنظر شماست اکنون در وب‌سایت موجود نباشد. بنابراین شما می‌توانید با ثبت درخواست خرید و نوشتن مشخصات محصول مورد نظر، یک درخواست ثبت نمایید تا فروشندگان با شما تماس بگیرند.

یکی از شرایط ویژه‌ی ما برای ثبت فروشندگان در وب‌سایت، اعتبارسنجی آنهاست. ما در پروسه‌ی اعتبارسنجی فروشندگان، مطمئن می‌شویم تا بسته شما سالم و سلامت، مطابق سفارش ثبت شده، ارسال شود. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خیر، برای ثبت درخواست خرید یا فروش کالای خود، کافیست پنل‌های یک ماهه یا چند ماهه‌ی روچی‌مارت را خریداری کرده و سفارشات یا فروش خود را بدون هزینه ثبت کنید.

خیر، در روچی‌مارت فقط خرید و فروش پارچه و ملزومات به کل عمده صورت می‌گیرد. برای خرید یا فروش پارچه متری به وب‌سایت روچی مراجعه کنید.