خانه
درخواست ها
ثبت درخواست خرید
جستجو
داشبورد
روچی
اشتراک روچی مارت
مشاوره فروش پوشاک
مجله خبری روچی مارت
خدمات‌دهندگان
کالاکارت مهر ایران
مجله روچی
روچی تولید
فروش اعتباری

دسته‌بندی کالاها

پارچه عمده
منسوجات خانگی
رنگ، الیاف و نخ
خرج کار و ملزومات دوخت
پوشاک عمده
خدمات نساجی
تجهیزات، ماشین آلات و قطعات

سیاست های حریم شخصی

حریم شخصی کاربران

بر طبق توافقنامه‌های موجود در این سایت، روچی متعهد می‌شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاست‌های سایت در این زمینه شرح داده می‌شود. ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌نماییم؟

زمانیکه شما هر سایتی را مشاهده می‌کنید، اطلاعات معینی از شما به طور اتوماتیک جمع‌آوری می‌شود. ما نیز به ازای هر بیننده‌ی سایت روچی، بصورت اتوماتیک اطلاعاتی درباره کامپیوتر فرد و بازدید او از سایت جمع‌آوری کرده و ذخیره می‌نماییم. اطلاعاتی درباره آدرس IP کامپیوتر شما ( آدرسIP عددی است که بطور اتوماتیک زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به کامپیوتر شما تخصیص داده می شود. ) آدرس اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سایت ما شده‌اید. ( برای مثال www.google.com ) تاریخ و زمانی که شما وارد سایت ما می‌شوید و مدت زمانی که در سایت هستید. نام و نسخه سیستم عامل و browser کامپیوتر شما. به عنوان مثال Windows XP/IE 6 ( این اطلاعات به طور اتوماتیک بوسیله‌ی کامپیوتر شما منتقل می‌شود. ) صفحاتی از سایت که شما آنها را مشاهده می‌کنید. چنانچه وارد سایت ما شوید، صفحاتی را بخوانید، یا چیزهایی را download نمایید، اینها اطلاعاتی هستند که جمع‌آوری می‌کنیم. ما از این اطلاعات استفاده می‌نماییم که تعداد بینندگان سایت خود را در بخش‌های مختلف مشخص کنیم و کمک می‌کند که سایت خود را برای بینندگان آن هر چه مفیدتر نماییم. برای مثال از اطلاعات browser به این منظور استفاده می‌کنیم که سایت خود را به گونه ای طراحی نماییم که تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند. زمانیکه شما وارد سایت ما می‌شوید، اطلاعاتی غیر از آنچه در فوق به آن اشاره شد از شما جمع‌آوری و ذخیره نمی‌نماییم، مگر اینکه خود شما بخواهید که اطلاعات دیگری در اختیارمان بگذارید. مثلا اینکه شما فرمی را در سایت پر کنید که شامل اطلاعاتی از قبیل ایمیل، اسم و سن شما باشد و آن را ثبت نمایید.

Cookie ها

کوکی‌ها فایل‌های کوچکی می‌باشند که سایت‌هایی که از آنها بازدید می‌کنید بر روی کامپیوترتان ذخیره می‌کنند. کوکی‌ها در واقع فایل‌های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می‌باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی‌خطر می‌باشند. بنابر خصوصیت زبان‌های برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی‌ها، اگر شما این گزینه را در Browser خود غیرفعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس‌های روچی را ندارید.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

گروه روچی هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‌کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی‌کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد. این گروه دارای سه بخش اطلاعاتی می‌باشد: آمار جمع‌آوری شده درباره‌ی کاربران، ترافیک سایت و اطلاعات مرتبط با سایت. ما از مشخصه‌های فردی شما فقط به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران خود استفاده می‌نماییم. ما log file ها و database هایی از اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل نحوه استفاده‌ی آنها در طی هر ماه ایجاد می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانیم درک بهتری از سایت خود داشته باشیم و محتوایی را که ارائه می دهیم، بهبود ببخشیم. البته این اطلاعات در بر گیرنده مشخصه‌های فردی و شخصی تک تک کاربران نمی‌باشد. بار دیگر خاطر نشان می‌کنیم هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما را به هیچ شخص ثالثی ارائه نمی‌کنیم مگر اینکه با اجازه خودتان باشد و یا اینکه به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشیم.

لینک‌های اشخاص ثالث

زمانیکه شما بر روی لینک‌های اشخاص ثالث که در سایت ما وجود دارد کلیک می‌کنید و وارد آنها می‌شوید، اطلاعاتی از شما بدست می‌آید. در اینصورت گروه روچی هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی‌باشد. اگر شما اعتراضی نسبت به لینک‌های سایت ما داشتید، می‌توانید آن را به ما اطلاع دهید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می‌ماند و ما آن را بدون اجازه‌ی خودتان ( مگر به موجب قانون ) فاش نخواهیم کرد.

تغییرات در سیاست‌های سایت

ممکن است روچی هر از چندگاهی سیاست‌های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست‌های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست‌های سایت روچی داشتید می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.