روچی
اشتراک روچی مارت
مشاوره فروش پوشاک
نمایشگاه های نساجی
خدمات‌دهندگان
مجله روچی
روچی تولید
فروش اعتباری

دسته‌بندی کالاها

پارچه عمده
منسوجات خانگی
رنگ، الیاف و نخ
خرج کار و ملزومات دوخت
پوشاک عمده
خدمات نساجی
تجهیزات، ماشین آلات و قطعات
لیست نمایشگاه‌های نساجی ایران در سال ۱۴۰۲
عنوان اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی پارچه و صنایع وابسته
تاریخ برگزاری 18 تا 21 شهریور 1402
محل برگزاری ایران، تهران، ابتدای بزرگراه خلیج فارس، نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران
زمینه کاری پارچه و صنایع وابسته
وب‌سایت رسمی https://rochimart.com/fabricfair
توضیحات نمایشگاه بین المللی تخصصی پارچه و صنایع وابسته، فرصتی است برای تولیدکنندگان، واردکنندگان و فروشندگان پارچه و کسب و کارهای مرتبط به آن تا دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند. این نمایشگاه با حضور شرکت های توانمند داخلی و خارجی برگزار می شود و روند تقاضای بازارها به سمت رشد این صنعت را در نظر می گیرد. ستاد برگزاری این نمایشگاه با رویکرد تعالی صنعت پارچه ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی، خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه خواهد داد.
عنوان نمایشگاه بین‌المللی مجازی ایساتیس اکسپو (ISATIS Expo)
تاریخ برگزاری به‌صورت آنلاین در دسترس است.
محل برگزاری https://vir-expo.com/
زمینه کاری صنعت نساجی و پوشاک
وب‌سایت رسمی https://vir-expo.com/
توضیحات نمایشگاه مجازی ایساتیس اکسپو به عنوان اولین نمایشگاه مجازی تخصصی صنعت نساجی و پوشاک کشور و چند محور کاری تخصصی دیگر روشی نوین را ارائه نموده تا شرکت‌ها قادر باشند حضور خود را در بازارهای داخلی و بین المللی گسترش دهند. این نمایشگاه مجازی ابزاری مدرن و توسعه یافته جهت یاری رساندن به فعالان اقتصادی و مشتریان آن‌ها را فراهم کرده است و پایگاه جامع اینترنتی را به صورت شبانه روزی در اختیار قرارداده است. نمایشگاه مجازی در واقع فضایی با کلیه قابلیتهای نمایشگاه‌های سنتی به‌علاوه امتیازات بالقوه موجود در سیستم‌های اینترنتی، فضا مجازی و آنلاین است.
عنوان سی امین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ۱۴۰۲
تاریخ برگزاری ۳۱ مرداد تا ۶ شهریور ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری فرش دستباف
وب‌سایت رسمی www.idro-fairs.com
توضیحات نمایشگاه فرش دستباف تهران به‌عنوان نمایشگاه تخصصی عرضه فرش دستباف، یکی از مهم‌ترین و بزرگترین رویداد هنر-صنعت فرش دستباف در دنیا است. مرکز ملی فرش ایران (Iran National Carpet Center) به‌عنوان برگزار کننده این رویداد مهم، امکانات و تسهیلات ویژه‌ای برای حضور بازرگانان فعال در زمینه خرید و فروش فرش دستباف در خارج از کشور فراهم کرده است. در سال گذشته فعالات بازار فرش دستباف از کشورهایی مانند آفریقای جنوبی، ژاپن، کرواسی، جمهوری چک، یونان، برزیل، هند، آلمان، دانمارک، صربستان، رومانی، اروگوئه، روسیه، آذربایجان، ازبکستان، امارات، چین، کویت، سوئد و… از این نمایشگاه بازدید و خریدکردند. سی امین دوره از این رویداد مهم در مرداد و شهریور ۱۴۰۲ در تهران میزبان علاقه‌مندان به این حوزه خواهد بود.
عنوان هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تهران (IranPlast) ۱۴۰۲
تاریخ برگزاری ۲۶ تا ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری صنعت پلاستیک و پلیمر
وب‌سایت رسمی http://www.iranplast.ir
توضیحات نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‌ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است. این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود و در بین نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می‌شود. حضور فعالان صنعت نساجی در این نمایشگاه به آن‌ها کمک می‌کند تا با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مواد اولیه صنعتی آشنا شوند.
عنوان بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین های گلدوزی و محصولات نساجی تهران سال ۱۴۰۲ (IranTex)
تاریخ برگزاری ۲۳ تا ۲۶ مهر ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری ماشین آلات نساجی و پوشاک
وب‌سایت رسمی http://www.spnco.net
توضیحات نمایشگاه ایرانتکس یکی از رویدادهای نساجی مهم ایران است. در این نمایشگاه شرکت‌های فعال حوزه نساجی در ۴ روز به ارائه محصولات و خدماتی در زمینه ماشین آلات نساجی، مواد اولیه، منسوجات خانگی، گلدوزی و غیره می‌پردازند. این رویداد بستری مناسب را جهت اطلاع رسانی، ارائه و یادگیری جدیدترین ترندهای بازار نساجی برای علاقه‌مندان و فعالان این صنعت فراهم می‌کند. در بیست و نهمین دوره از این نمایشگاه که مهر ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، شرکت‌های مختلفی از سراسر دنیا جدیدترین محصولات و آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی خود را در زمینه ماشین آلان نساجی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
عنوان یازدهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک تهران ۱۴۰۲ (IRAN MODE)
تاریخ برگزاری ۲۳ تا ۲۶ مهر ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری پوشاک
وب‌سایت رسمی https://spnco.net/
توضیحات یازدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران یا ایران مد در مهر ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. بازید از این نمایشگاه ۴ روزه برای عموم مردم آزاد است. هدف از برگزاری ایران مد ارتقای صنعت پوشاک ایران، افزایش صادرات، بهبود اشتغال در این حوزه و غیره است. در این رویداد تولیدکنندگان متعددی از کشورهای چین، مالزی، آلمان، ترکیه و غیره در ۵ گروه کالایی پارچه، پوشاک زنانه، پوشاک مردانه، پوشاک بچگانه و لوازم، تجهیزات و قطعات وابسته محصولات خود را ارائه می‌دهند.
عنوان پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کفپوش‌ ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران سال ۱۴۰۲
تاریخ برگزاری ۳ الی ۶ آبان ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری فرش ماشینی، موکت و کفپوش
وب‌سایت رسمی www.eurasianavid.com
توضیحات نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی، موکت و انواع کفپوش تهران یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری و صنعتی در این حوزه است. این رویداد فرصت بسیار خوبی است که تولید کنندگان و فعالان این بخش از صنعت نساجی محصولات و خدممات جدید خود را به مشتریان بالقوه خود ارائه دهند. پانزدهمین دوره این رویداد قدرتمند در آبان ماه ۱۴۰۲ میزبان بازدیدکنندگان و غرفه دارانی از ایران و سایر کشورهای منطقه خواهد بود.
عنوان چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری نانو تهران ۱۴۰۲ (Iran Nano)
تاریخ برگزاری ۱۳ تا ۱۶ آبان ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری فناوری نانو
وب‌سایت رسمی https://nanoexhibition.ir/
توضیحات فناوری نانو یکی از مهم‌ترین فناوری‌های قرن ۲۱ محسوب می‌شود که انقلابی در تمامی جوانب زندگی بشر ایجاد کرده است؛ به طوری‌که جامعه جهانی در پی گسترش این فناوری در ابعاد مختلف است. علاوه بر تلاش در ترویج فناوری نانو در سطح عموم مردم، دانش آموزان، متخصصان و فناوران، لازم است جایگاه تک تک بازیگران عرصه این فناوری در کشور، از دانشگاه‌ها و مراکز علمی گرفته تا شرکت‌ها و سازمان‎های تجاری نیز معین گردد. برگزاری جشنواره‌های فناوری نانو می‌تواند علاوه بر توجه به این دو مهم، اهدافی از جمله شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی، تقویت همکاری بین صنعت و دانشگاه، نفوذ فناوری‌های توسعه یافته نانو در صنایع موجود، زمینه‌سازی برای حضور شرکت‌های نانو در بازارهای بین‌المللی، ارتقای دانش عمومی در حوزه فناوری نانو و تقدیر از برترین محصولات فناوری نانو را نیز دنبال کند. نمایشگاه فناوری نانو به صورت سالیانه برگزار شده و پانزدهمین دوره از این رویداد در تاریخ ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
عنوان بیست و سومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری (IPCC 2023)
تاریخ برگزاری ۱۳ تا ۱۶ آذر ۱۴۰۲
محل برگزاری ایران، تهران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
زمینه کاری رنگ و پوشش
وب‌سایت رسمی https://ipcc.ir/
توضیحات نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیتی یکی از مهم‌ترین رویدادهای علمی-بازرگانی با موضوع صنایغ پوشش در ایران است. در طول ۲۰ دوره برگزاری این نمایشگاه، فعالان این صنعت از سرمایه گذاران و نیروهای تحصیل کرده و به روز استفاده کرده و باعث ایحاد یک فضای آکادمیک در نمایشگاه می‌شوند. بیست و سومین دوره از این رویداد مهم آذرماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تهران برگزار خواهد شد.