خانه
درخواست ها
ثبت درخواست خرید
جستجو
داشبورد
روچی
اشتراک روچی مارت
مشاوره فروش پوشاک
مجله خبری روچی مارت
خدمات‌دهندگان
کالاکارت مهر ایران
مجله روچی
روچی تولید
فروش اعتباری

دسته‌بندی کالاها

پارچه عمده
منسوجات خانگی
رنگ، الیاف و نخ
خرج کار و ملزومات دوخت
پوشاک عمده
خدمات نساجی
تجهیزات، ماشین آلات و قطعات
نمایشگاه بین المللی نخ استانبول با بیش از 600 غرفه گذار

نمایشگاه بین المللی نخ استانبول با بیش از 600 غرفه گذار

به گزارش مجله نساجی و فرش ماشینی کهن بیستمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول در تاریخ 5-3 اسفندماه (22 تا 24 فوریه 2024) در مرکز نمایشگاه Tüyap برگزار می شود. انتظار می‌رود بیش از 600 غرفه‌دار از 4 قاره و بیش از 15000 بازدیدکننده حرفه‌ای در این نمایشگاه حضور داشته باشند که در آن آخرین نوآوری‌ها در صنعت نخ به نمایش گذاشته می‌شود.

این نمایشگاه توسط Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş برگزار می شود. انواع نخ ها مانند نخ های پنبه ای، نخ های الاستین، نخ های پشمی، نخ های اکریلیک، نخ های ویسکوز، نخ های پلی استر، نخ های ابریشم، نخ های نایلونی، نخ های بافت دار، نخ های فانتزی، نخ های ارگانیک، نخ های پلی پروپیلن، نخ های بازسازی شده، نخ های دستی، نخ های فلزی، ماسوره، بوبین و قرقره، رنگ های نساجی و مواد شیمیایی و … را میتوان در این نمایشگاه مشاهده کرد.

این نمایشگاه که طی 20 سال از اولین سال تاسیس خود جایگاه خود را در این بخش محکم کرده است، هر ساله هزاران بازدید کننده را از بازار ملی و بین المللی گرد هم می آورد.

پیش بینی بیش از 15000 بازدید کننده 

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول با افزایش 128 درصدی تعداد غرفه داران میزبان 584 غرفه دار از 22 کشور و 12677 متخصص صنعت از 86 کشور بود. 97 درصد از غرفه داران اعلام کردند که دوباره در نمایشگاه بعدی شرکت خواهند کرد. انتظار می رود در سال 2024 بیش از 600 شرکت نمایشگاهی و بیش از 15000 بازدید کننده در این نمایشگاه شرکت کنند. شرکت‌ها این فرصت را خواهند داشت تا محصولات خود را به کشور های مختلف و جدید معرفی کنند و ارتباطات تجاری خود را در این نمایشگاه توسعه دهند.

در نمایشگاهی که آخرین نوآوری ها، محصولات و خدمات در صنعت نخ به نمایش گذاشته می شود، بازدیدکنندگان می توانند از نزدیک پیشرفت‌های صنعت نخ را دنبال کنند، با شرکت های تجاری مختلف معاشرت کنند، ایده‌های تجاری جدید دریافت کنند، با شرکای تجاری موجود ملاقات کنند و فرصت ایجاد مشارکت‌های جدید را پیدا کنند.

علاوه بر آماده سازی زمینه برای مشارکت های تجاری جدید، غرفه داران با شرکای تجاری موجود خود گرد هم می آیند و این بخش را ارزیابی می کنند. همچنین، بازدیدکنندگان منطقه روند می‌توانند محصولات پایدار، هزاران نوع نخ، رنگ‌های مد روز و موارد دیگر را زیر یک سقف ببینند.